Formularz doboru pompy ciepła EHS

Pompy ciepła EHS Samsung
Zawiesia i podstawy Rodigas
Artykuły montażowe HVAC Artiplastic
Rury miedziane

* Pola wymagane

Średnioroczne zużycie surowców na cele ogrzewania

(np. węgiel [t], gaz [m3], drewno [mp], olej opałowy [l])

Opis przegród budowlanych

(grubość, konstrukcja ściany oraz rodzaj izolacji):

Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Dziękujemy! Twój formularz został wysłany.
Zamknij
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj wysłać formularz ponownie lub skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Artykuły montażowe HVAC Artiplastic

Artykuły montażowe HVAC Artiplastic

Oferta Artiplastic obejmuje różnorodne korytka, łączniki, złącza, kolanka i redukcje, podstawy pod jednostki klimatyzacyjne, sztywne i elastyczne rury kondensacyjne do odprowadzania skroplin oraz deflektory powietrza do jednostek split i skrzynek wcześniej skonfigurowanych.

Nowość!

EHS Mono HT Quiet

EHS Mono HT Quiet to wysokotemperaturowa pompa ciepła o niskim poziomie hałasu, idealna dla rynku renowacji budynków mieszkalnych. Łączy ona w sobie zaawansowane funkcje i nowe technologie, aby osiągnąć wysokie temperatury wody i niski poziom hałasu.

Dowiedz się więcej
zobacz katalog
EHS Mono HT Quiet
Ogrzewanie i chłodzenie

Samsung EHS to zintegrowane rozwiązania pomp ciepła do ogrzewania i zaopatrywania budynków w ciepłą wodę, a także chłodzenia przez klimatyzację dzięki unikalnej technologii WindFree™.

Inteligentna praca

AI Auto Comfort wprowadza Cię w świat inteligentnego życia. Analizuje warunki w pomieszczeniu i nawyki, automatycznie ustawiając temperaturę, którą możesz też zarządzać przez SmartThings.

Efektywność energetyczna

Samsung EHS to szereg funkcji, które optymalizują zużycie energii i zwiększają wydajność w porównaniu z poprzednimi modelami, co poparto zewnętrznymi certyfikatami.

Artykuły montażowe HVAC Artiplastic

Wiedza i umiejętności wytworzone we Włoszech.

Artiplastic został założony w 1973 roku jako firma zajmująca się przetwarzaniem i obróbką materiałów plastikowych na zlecenie innych podmiotów, głównie w sektorze przemysłowym. W dążeniu do swojej działalności firma bezpośrednio produkuje i wprowadza na rynek profile wytłaczane i koekstrudowane dla wielu rodzajów sektorów towarowych.

Obsługa klienta

Produkcja w Artiplastic opiera się na szerokim zakresie nowoczesnych linii do wytłaczania, aby zapewnić klientom najwyższą wydajność i korzystny stosunek jakości do ceny. Artiplastic oferuje również swoim klientom usługi wsparcia i doradztwa, angażując się w projektowanie i koncepcję spersonalizowanych profili.

Dynamika i elastyczność

Zlokalizowany niedaleko Mediolanu, strategicznego punktu dystrybucji swoich produktów we Włoszech i Europie, Artiplastic rozwija się na powierzchni wewnętrznej wynoszącej 4 500 metrów kwadratowych i jest zorganizowany w taki sposób, aby zapewnić klientom jakość, efektywność, profesjonalizm i przewagę konkurencyjną na rynku.

Innowacyjne rozwiązania dla inżynerii instalacji

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w dziedzinie, w 1997 roku Artiplastic opracował własną linię korytek i akcesoriów, CANALSPLIT®, przeznaczoną dla sektora inżynierii instalacji klimatyzacyjnych. Elegancki i praktyczny system korytek, CANALSPLIT®, umożliwia klientom łatwy i szybki montaż wszystkich ich instalacji klimatyzacyjnych.

System, który oznacza jakość

Korytka CANALSPLIT® oraz akcesoria są wykonane z sztywnego PVC typu V0, samogasnącego i odporne na promieniowanie UV, aby zapewnić najwyższą trwałość przez długi czas i w każdych warunkach instalacji. Wykorzystywane PVC jest najwyższej jakości i wytwarzane wyłącznie we Włoszech, zgodnie z normami Rohs2 i Reach.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z jednym z naszych specjalistów lub wypełnij i wyślij formularz doboru pompy ciepła, a wrócimy do Ciebie z ofertą.

Wypełnij formularz

Certyfikat montażowy

Chcesz uzyskać certyfikat montażowy Samsung? Pobierz formularz i prześlij pod adres klimatyzacja@samsung.com. Samsung udzieli Ci informacji z terminem szkolenia, które odbywa się na platformie Teams i trwa ok. 4,5 h.

pobierz formularz

Dokumentacja techniczna

Jako zarejestrowany użytkownik portalu Samsung Partner, będziesz miał dostęp do specjalnej platformy. Znajdziesz tam materiały pomocnicze takie jak dokumenty serwisowe, prezentacje szkoleniowe, jak również sekcję marketingową.

przejdź do strony