Formularz doboru pompy ciepła EHS

Pompy ciepła EHS Samsung
Zawiesia i podstawy Rodigas
Artykuły montażowe HVAC Artiplastic
Rury miedziane

* Pola wymagane

Średnioroczne zużycie surowców na cele ogrzewania

(np. węgiel [t], gaz [m3], drewno [mp], olej opałowy [l])

Opis przegród budowlanych

(grubość, konstrukcja ściany oraz rodzaj izolacji):

Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Dziękujemy! Twój formularz został wysłany.
Zamknij
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj wysłać formularz ponownie lub skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Zawiesia i podstawy Rodigas

Zawiesia i podstawy Rodigas

Od 1990 roku firma Rodigas zajmuje się przemysłowym wytwarzaniem uchwytów i akcesoriów do klimatyzacji, m.in. wsporników do klimatyzacji typu split.

Nowość!

EHS Mono HT Quiet

EHS Mono HT Quiet to wysokotemperaturowa pompa ciepła o niskim poziomie hałasu, idealna dla rynku renowacji budynków mieszkalnych. Łączy ona w sobie zaawansowane funkcje i nowe technologie, aby osiągnąć wysokie temperatury wody i niski poziom hałasu.

Dowiedz się więcej
zobacz katalog
EHS Mono HT Quiet
Ogrzewanie i chłodzenie

Samsung EHS to zintegrowane rozwiązania pomp ciepła do ogrzewania i zaopatrywania budynków w ciepłą wodę, a także chłodzenia przez klimatyzację dzięki unikalnej technologii WindFree™.

Inteligentna praca

AI Auto Comfort wprowadza Cię w świat inteligentnego życia. Analizuje warunki w pomieszczeniu i nawyki, automatycznie ustawiając temperaturę, którą możesz też zarządzać przez SmartThings.

Efektywność energetyczna

Samsung EHS to szereg funkcji, które optymalizują zużycie energii i zwiększają wydajność w porównaniu z poprzednimi modelami, co poparto zewnętrznymi certyfikatami.

Zawiesia i podstawy Rodigas

Założone w 1958 roku

Historia Rodigas rozpoczęła się 60 lat temu w małym prowincjonalnym mieście Padwa, aby dotrzeć do całego świata. Firma, która z biegiem czasu rosła, łącząc ciągłą innowację technologiczną i elastyczność, dostosowując się za każdym razem do potrzeb rynku i ogólnie społeczeństwa.

Różne przekształcenia produkcji wprowadzone na przestrzeni dziesięcioleci pozwoliły jej przekształcić się z innowacyjnej lokalnej rzeczywistości w silną globalną obecność, zdolną do konkurowania w sektorach inżynierii instalacji klimatyzacyjnych, paneli fotowoltaicznych i systemów ochrony przed upadkiem w ponad 40 krajach na całym świecie.

Certyfikowana jakość

Rodigas zdecydowanie uważa, że ​​propozycje naszej firmy nie mogą przynieść prawdziwej innowacji bez odpowiedniej gwarancji jakości: dlatego zarówno ich produkty, jak i procesy produkcji są certyfikowane przez organizacje zewnętrzne uznane na całym świecie, dla kompletnego zabezpieczenia konsumenta i uznania ich codziennych wysiłków.

Nagrody jakościowe:

ISO 9001:2015 dla certyfikacji procesów produkcyjnych.
ISO 14001:2004 dla zarządzania środowiskowego produkcją.
Procesy spawania i spawacze są certyfikowane przez organ notyfikowany Vincotte.
Certyfikaty zakresu i raporty z badań wydane przez TUV Sud.

Nazwa produktu numer 1

Nazwa produktu numer 1

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z jednym z naszych specjalistów lub wypełnij i wyślij formularz doboru pompy ciepła, a wrócimy do Ciebie z ofertą.

Wypełnij formularz

Certyfikat montażowy

Chcesz uzyskać certyfikat montażowy Samsung? Pobierz formularz i prześlij pod adres klimatyzacja@samsung.com. Samsung udzieli Ci informacji z terminem szkolenia, które odbywa się na platformie Teams i trwa ok. 4,5 h.

pobierz formularz

Dokumentacja techniczna

Jako zarejestrowany użytkownik portalu Samsung Partner, będziesz miał dostęp do specjalnej platformy. Znajdziesz tam materiały pomocnicze takie jak dokumenty serwisowe, prezentacje szkoleniowe, jak również sekcję marketingową.

przejdź do strony