Formularz doboru pompy ciepła EHS

Pompy ciepła EHS Samsung
Zawiesia i podstawy Rodigas
Artykuły montażowe HVAC Artiplastic
Rury miedziane

* Pola wymagane

Średnioroczne zużycie surowców na cele ogrzewania

(np. węgiel [t], gaz [m3], drewno [mp], olej opałowy [l])

Opis przegród budowlanych

(grubość, konstrukcja ściany oraz rodzaj izolacji):

Dodatkowe informacje
Dane kontaktowe
Dziękujemy! Twój formularz został wysłany.
Zamknij
Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd. Spróbuj wysłać formularz ponownie lub skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
Rury miedziane

Rury miedziane

Rury miedziane są materiałem zalecanym w systemach chłodniczych i klimatyzacyjnych, ponieważ odznaczają się dużą wytrzymałością w środowisku o niskiej temperaturze.

Nowość!

EHS Mono HT Quiet

EHS Mono HT Quiet to wysokotemperaturowa pompa ciepła o niskim poziomie hałasu, idealna dla rynku renowacji budynków mieszkalnych. Łączy ona w sobie zaawansowane funkcje i nowe technologie, aby osiągnąć wysokie temperatury wody i niski poziom hałasu.

Dowiedz się więcej
zobacz katalog
EHS Mono HT Quiet
Ogrzewanie i chłodzenie

Samsung EHS to zintegrowane rozwiązania pomp ciepła do ogrzewania i zaopatrywania budynków w ciepłą wodę, a także chłodzenia przez klimatyzację dzięki unikalnej technologii WindFree™.

Inteligentna praca

AI Auto Comfort wprowadza Cię w świat inteligentnego życia. Analizuje warunki w pomieszczeniu i nawyki, automatycznie ustawiając temperaturę, którą możesz też zarządzać przez SmartThings.

Efektywność energetyczna

Samsung EHS to szereg funkcji, które optymalizują zużycie energii i zwiększają wydajność w porównaniu z poprzednimi modelami, co poparto zewnętrznymi certyfikatami.

Rury miedziane

Surowiec doceniany w przemyśle

Wykorzystuje się go w instalacjach sanitarnych, chłodniczych oraz grzewczych. Rury miedziane znajdują szerokie zastosowanie w branży klimatyzacyjnej oraz chłodniczej. Wszystkie produkty miedziane dostępne w ofercie Airco spełniają obowiązkowe polskie normy dotyczące wyrobów miedzianych.

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się telefonicznie lub mailowo z jednym z naszych specjalistów lub wypełnij i wyślij formularz doboru pompy ciepła, a wrócimy do Ciebie z ofertą.

Wypełnij formularz

Certyfikat montażowy

Chcesz uzyskać certyfikat montażowy Samsung? Pobierz formularz i prześlij pod adres klimatyzacja@samsung.com. Samsung udzieli Ci informacji z terminem szkolenia, które odbywa się na platformie Teams i trwa ok. 4,5 h.

pobierz formularz

Dokumentacja techniczna

Jako zarejestrowany użytkownik portalu Samsung Partner, będziesz miał dostęp do specjalnej platformy. Znajdziesz tam materiały pomocnicze takie jak dokumenty serwisowe, prezentacje szkoleniowe, jak również sekcję marketingową.

przejdź do strony